KIA Optima: оптимальне ГБО Landi Renzo EVO OBD

KIA Optima: оптимальне ГБО Landi Renzo EVO OBD

Седан KIA Optima має дизайн який нікого не залишить байдужим, а мотор об’ємом 2,4 літри, що видає 180 к.с., забезпечує прекрасні динамічні характеристики для щоденної експлуатації. До того ж цей двигун може бути без проблем переобладнаний на газ, а оптимальною автогазовою системою для нього можна вважати італійське ГБО Landi Renzo EVO.

Optima-LR3.jpg

Це обладнання преміум рівня і постачається виробником у вигляді повного комплекту, що гарантує повну сумісність всіх компонентів. А завдяки характеристикам системи та професійному монтажу, Landi Renzo EVO дозволяє зберегти всі експлуатаційні характеристики авто і значно знизити витрати на паливо, за рахунок використання дешевшого та екологічнішого пропан-бутану.

Optima-LR2.jpg

ГБО Landi Renzo EVO OBD це сучасна автогазова система з широким функціоналом що призначена для моторів з розподіленим впорскуванням палива. До того ж, функція взаємодії з штатною системою самодіагностики авто (OBD) дозволяє оптимально налаштувати ГБО на бідь-якому сучасному авто.

Optima-LR4.jpg

В якості резервуару для пропан-бутану у підпіллі багажника замість запасного колеса змонтовано балон об’ємом 54 л., а за безпеку експлуатації автогазової системи відповідає встановлений на балон мультиклапан GREENGAS стандарту AT02 R67-01, що має повний набір захисних механізмів.


Landirenzo Landirenzo Phone Arrow left Arrow right